Gridinsoft Anti-Malware Full Türkçe

AÇIKLAMA

Gridinsoft Anti-Malware 3.0.17 Full Hızlı indir

 

GridinSoft Anti-Malware (eski Trojan Killer) özellikle profesyonel kullanıcıların ele tespit ederek, bilgisayarınızdan Truva atları, spyware, adware, kötü niyetli ajanlar ve diğer e-tehditlerin ortadan kaldırılması için kapsamlı özellikleri paketleri sezgisel bir uygulamadır.

Taranan dosyaların üzerine ayrıntılı bilgi almak

İmza tanımları için otomatik tarama derhal bir bilgisayar taraması ardından başlangıçta gerçekleştirilir.

İstatistikler tespit Truva enfeksiyonları ile birlikte toplam bellek öğeleri, kayıt defteri öğeleri ve taranmış dosyaları, ortaya koymaktadır. Log ayrıntıları her enfekte öğe için isim, virüs tipi ve hedeflenen dosya yolunu gösteriyor. Bu rapor otomatik olarak düz metin belgesine kaydedilir.

Emin dosyaları yapma enfekte sol değil

Tarama sırasında algılanan bazı seçimler derinlemesine analiz gerekebilir, bu yüzden kapsamlı bir muayene için onları gönderebilirsiniz. Kalan öğeler için olduğu gibi, ya makineden bunları kaldırmak veya onlara yanlış pozitif olarak işaretleyebilirsiniz.

Çeşitli gelişmiş seçenekler yönetmek için

Güç kullanıcıları, (yavaş ama etkili) derin tarama modunu etkinleştirmek tarama sırasında bellek tehditleri sonlandırmak, devre dışı sezgisel kurallar yanı sıra şüpheli paketleme, yükleyiciler, eksik dosyaları ve kimin boyutu 16MB aşan dosyaları görmezden için ayarları ile tamircilik olabilir.

Bu günlüğü devre dışı bırakmak mümkün, başlangıçta autorun programı başlatma tarama modunu (standart, çıkarılabilir, tam, hızlı), düzenleme vekil parametrelerini seçmek için GridinSoft Anti-Malware ayarlayın ve devre dışı bildirim geliyor.

Internet’i güvenli bir şekilde tarayın

Başka bir önemli özelliği sisteminize sızan e-tehditler engelleyen gerçek zamanlı bir tarayıcı tarafından temsil edilmektedir. Ekstra araçlar, tarayıcı ayarlarını, güncelleme politikaları ve Hosts dosyasını sıfırlamak Windows bileşenleri (ActiveX, Windows hizmetleri, IE uzantıları, başlangıç bağlantılar) tarama, sistem bilgilerini toplamak ve tüm GridinSoft Anti-Malware log dosyaları, artı karantina listesini kontrol edelim.

Kaynakların insana yakışır bir miktar Gerektiren

Özellik dolu antivirüs sistemi çok dilli destek sunuyor ve çok iyi bir tepki süresine sahip. Ancak, kullanıcıların eski işletim sistemi platformlarında kararlılık sorunlarla karşılaşabilirsiniz, bu yüzden düzgün çalışması için belleğin büyük bir miktar gerektirir. Bunun dışında, GridinSoft Anti-Malware son derece sezgisel bir ortamda tarafından desteklenen, hızla başarılı ortadan kaldırarak virüs basit bir çözüm sunuyor.

Sonuç olarak

Çeşitli sızıntıların bilgisayarınızı güvende tutmak için geldiğinde o Özetle, GridinSoft Anti-Malware kendi türünde en iyi olmayabilir. Ancak, en azından bir deneyin değer yapmak yararlı araçlar bir avuç keyifli bir arayüze birleştirmek yönetir.
box-Antimalware

Resmi büyütmek için tıklayın.

İNDİRME LİNKİ

TurboBit

Mail.Ru

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir